TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

 Organik arı sütü saf ekşi gerçek taze shot doğal orjinal hakiki en iyi marka kraliçe satın al fiyatı satışı

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

950₺
850₺
indirimli
Ödeme Yöntemi: EFT-HAVALE:

Adet.

Image
Arıcıdan Butik Üretim
Image
%100 Saf ve Taze
Image
Hızlı, BEDAVA KARGO
Image
Koruyucu Ekolojik Ambalaj

TAZE, SAF ARI SÜTÜ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 
Ambalaj Cam Kavanoz
Miktarı 40 gr
Türü Taze, Saf Arı Sütü
Rakım 1054
Menşei Yerli Üretim
Flora Poliflora (karışık çok çiçekli)
Kargo SOĞUK ZİNCİR Ambalaj KARGO BEDAVA

Taze arı sütü, doğanın ve bal arısının yüzyıllardır ürettiği gibi, tamamen işlenmeden sizlere ulaşıyor. Taze arı sütü vitaminler, mineraller proteinler, karbonhidratlar, B vitaminleri, sodyum ve amino asitler içerir.

Kendi arılığımızda ürettiğimiz yerli arı sütünü en taze, saf ve orjinal hali ile sizlere sunuyoruz.

Bağışıklığı ve genel sağlığı  güçlendirmek için ağızdan alabilirsiniz  ve aynı zamada sağlıklı cildi desteklemek için topikal olarak da uygulayabilirsiniz. 

Bu harika gıdanın tüm faydalarını bu birinci sınıf, organik içerikli taze arı sütü ürünüyle deneyimleyin. Pürüzsüz, kremsi bir dokusu vardır. 

Yapay katkı maddesi, tatlandırıcı, renklendirici veya aroma içermez. Soğuk zincir ortamda hasat edilmiş depolanmıştır. Steril cam ambalajla paketlenmiştir.

Arı sütü siparişi soğuk zincir özel ambaljında gönderim sağlanır. Kargonun sizlere 3 iş günü içinde teslim edilememesi riskine karşı sadece pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri kargo çıkışı yapıyoruz. 

 

 

1. Arı Sütü Nedir?

Arı sütü, sıradan bir arıyı kraliçe arıya dönüştüren güçlü,  zengin içerikli bir besin türüdür. Genç işçi arılar polen ve nektarla beslenerek yutak üstü bezlerinden arı sütü salgılar. Halk arasında kraliçe arı sütü olarakta bilinir. Bu sihirli gıda gerek geleneksel gerekse modern tıpta geçmişten günümüze araştırma konusu olmuş ve insanlar arasında kullanım alanı bulmuştur. 

2. Taze Arı Sütü Nedir?

Arı sütünün kovandan çıktığı haline (jel kıvamında) taze arı sütü denir. Bu haliyle arı sütü taze, saf arı sütüdür.  Taze arı sütü, kraliçe arının tek besin kaynağıdır. Onun uzun ömrünün, büyüklüğünün ve sürekli üreme yeteneğinin nedeninin bu olduğu düşünülmektedir. 

100 gr ari sutu fiyatiari sutu saf orjinal organikari sutu satin alarisutu fiyati satin al

3. Yerli Arı Sütü Nedir?

Ülkemiz arıcıları tarafından üretilen arı sütü yerli arı sütü olarak tanımlanır. Ülkemiz arıcılarının ürettiği taze arı sütü tüketilen arı sütü talebinin maalesef çok az miktarını karşılamaktadır. Geri kalan talep ithal arı sütleri tarafından karşılanmaktadır. İthal arı sütlerinin genel kaynağı Çin olarak bilinmektedir.

İthal arı sütü ve yerli arı sütü kıyaslamasında, üretici ve üretim güvenliği, paketleme, soğuk zincir koşulları, içerik kalitesi gibi göz önünde bulundurulması gerekli birçok kriter bulunmaktadır. 

3.1. Neden yerli arı sütü satın almalıyım?

 • En taze arı sütü satın almış olursunuz. Çünkü yerli arı sütü üreticileri olaraka her sezon yeni hasat ürünü sunarız.
 • Saf arı sütü satın almış olursunuz. İthal arı sütleri farklı kalite parametreleri üretilir. Yerli arı sütü hasat edildiği haliyle satışa sunulur.
 • Soğuk zincir ve saklama koşulları korunmuş bir taze arı sütü satın almış olursunuz. Arı sütü ürecileri olarak en özen gösterdiğimiz konu ürünün hasadından size ulaşana kadar tüm değerlerini koruyarak size ulaşmasıdır.
 • Ülkemiz arı sütü üreticilerini desteklersiniz. Yerli arı sütü satın alarak üretimi çok zahmetli ve uğraş gerektiren bir alan olan arı sütü üreticilerini desteklemiş ve üretime destek vermiş olursunuz. 
 • En iyi fiyata arı sütü satın alma şansınız olur. Arı sütü zaman ve saklama koşullarına göre değerini korur. Uygun üretim proseslerine uyulmayan ürün değer kaybeder. Ne kadar ucuz olursa olsun fayda sağlamayan ürün sizin için en pahalı ürün olacaktır.
 • Sorgulama hakkına sahip olursunuz. Arı sütü üreticilerine ulaşabilir merak ettiğiniz soruları sorabilir, üretim alanlarımızı görebilir hatta misafirimiz bile olabilirsiniz, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

yerli saf taze gerçek ar%u0131 sütü istanbul ankara izmir bursa konya

4. Kaliteli Arı Sütü Üretici Garantisinde Sizlere Sunuluyor.

Arı sütü fiyatı  ile arı ürünleri içinde de ilk sıralarda yer alır.

Arı sütü satın alarak arı sütünün faydalarından maksimum derecede yararlanmak herkesin en büyük temennisidir. Bizler içinde ürettiğimiz arı sütünü satın alanlarında bu ürünlerden fayda görmeleri üretici olarak en büyük temennimizdir.

Bu yüzden üretimin her aşamasını en hassas biçimde ele alarak sizlere en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sizlere sunarız. Kaliteli arı sütü satın almak, doğru ürünü temin etmek için arı sütü satın alırken markanın güvenirliği, ürünün kaynağı, üretici, üretim, saklama, ambalajlama koşulları önemlidir. En iyi marka, en kaliteli arı sütünü aradığınızı biliyoruz. Bu yüzden sizler için en iyi arı sütünü üretmek için çalışıyoruz. 

Siristat Arıcılık olarak arı sütü ürünümüz tamamen kendi üretimimiz, %100 saf arı sütü, taze arı sütüdür.

Anadolu'nun zengin topraklarının mükemmel bitki örtüsü ile arılarımızı buluşturup sizler organik ve geleneksel arıcılık yöntemleri ile en iyi arı sütünü üretiyoruz, paketliyoruz, gönderiyoruz. Aracısız şekilde kaynağından sunuyoruz.

taze ari sutu

4.1. Siristat Arı Sütünün 8 Özelliği

 1. Taze, doğal, yaş ve saf arı sütüdür.

 2. Geleneksel ve organik üretim teknikleri kullanılarak üretilir.

 3. Hasat anından itibaren -24 derecede özel dondurucularda muhafaza edilir.

 4. İlk günkü içerik değerlerini koruması için ışıktan korunur.

 5. Hiçbir endüstriyel ve ek işlemden geçmeden paketlenir.

 6. %100 saf yerli üretim üründür. Kendi arılığımızda üretilmiştir.

 7. Hasat anından itaberen soğuk zincir koşullarında üretim sağlanır

 8. Soğuk zincir özel ambalajında size gönderilir. 

 

 Arı Sütü Nasıl Kullanılır, Tüketilir?

 • Yetişkinlerde her gün 2x1 gram dozaj . Çocuklarda yarısı

 • Belirli semptomlar için birden fazla doz uygulayabilirsiniz.

 • Sabah ilk öğünden yarım saat önce veya akşam yemekten bir saat sonra dilinizin altına koyup erimesini sağlayın. 

 • Aralarda 30 gün ara vererek 2-3 ay süren uzun kürler halinde uygulama tavsiye edilir. 

 • Minimum kullanım süresinin 45 gün olması önerilir.

 • Cilt uygulaması temizlenmiş nemli cilde krem gibi uygulayın ve durulamadan önce cilde nüfuz etmesini sağlayın; Maksimum faydayı elde etmek için gece boyunca bile bırakabilirsiniz.
 • Ürünle birlikte verilen kaşığı arı sütü ile doldurursanız  1 gr ölçebilirsiniz.

 • Saf arı sütünün tadı pek hoş değildir, mayhoştur, ekşidir, biraz baharatımsıdır. (Arı sütünün içindeki 10-HDA ve asetilkolin gibi yağ asitlerinden kaynaklanır), tadı hiçbir şeye benzemez ama alışması kolaydır.Tadını lezzetlendirmek için balla, polenle karıştırarak tüketebilirsiniz.

 •  Arı sütü kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi buradan Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden sorabilirsiniz

ALERJİ UYARISI: Çok nadir durumlarda arı sütüne karşı alerjik reaksiyonun oluşabileceğini lütfen unutmayın. Astım hastasıysanız veya arı ürünlerine alerjisine yatkınsanız dikkatli olunmalıdır. Bu koşullara veya genel olarak alerjiye yatkınsanız lütfen arı sütü almadan önce doktorunuza danışın. Alerjik reaksiyon görülmesi durumunda derhal almayı bırakın ve doktorunuza danışın.

en iyi ari sutu markalariorganik ari sutupropolis ari sütü polensaf ari sutu fiyati

5. Arı Sütü Saklama Koşulları: 

Arı sütü arı ürünleri içerisinde en naif, bozulmaya, değer kaybetmeye yapısı en uygun olan üründür. Bu yüzden hasat anından itibaren arı sütü soğuk zincir ortamından asla çıkarmadan, soğuk zincir koşullarında hasat ederek, depolar ve sevk ederiz.

Saklama: Arı Sütünü 5°C'nin altındaki sıcaklıklarda buzdolabında saklayabilir, hatta uzun süreli saklamak için dondurabilirsiniz. Bal ile karıştırılabilir, önerilen oran en az %5'tir yani 500 gr bala 25 gr Arı Sütü eklemeniz tavsiye edilir, bu oranı günlük tüketim miktarınıza göre arttırabilirsiniz. Soğutmadan da bu şekilde saklayabilirsiniz. Kuru bir yerde saklayın, ışıktan ve havadan koruyun, metallerle temasından kaçının! Ürün metal kapaklı kavanozda satılmaktadır ancak kapağın iç tarafı koruyucu tabaka ile kaplanmıştır, bu sayede ürün metalle temas etmez ve oksitlenmez. 

 

organik yerli taze arı sütü fiyatı satın al kaç lira gerçek en iyi marka

6. Arı Sütü Satın Aldığınızda Siparişlerinizi Nasıl Gönderiyoruz?

Kendi arılığımızdan 72 saatlik süreçle hasat ettiğimiz arı sütleri arılığımızda soğuk zincir kavanozlar içine alınır ve hasat anında hemen 40 gr’lık önceden steril hale getirilmiş cam kavanozlara dolum yapılır. Daha sonra arı sütlerimiz -18/-24  derece derin dondurcu ortamında ışık görmeyecek bir biçimde muhafaza edilir. Günlük olarak yapılan hasat işleminde tüm arı sütleri aynı presodürle paketlenir arı sütü siparişi için hazır hale getirilir. Arı sütü satın alma işleminizin takiben arı sütlü derin dondundurucu ortamından alınarak özel strafor köpük ambalaja konulur. Hava şartalarına göre arı sütünün size sağlıklı bir biçimde ulaşmasını sağlacak buz kalıpları doldurulur. Strafor soğuk zincir ambalaj hava ile temas etmeyecek bir biçimde kapatılır. Buz kalıpları sayesinde arı sütü dış sıcaklık etkilerineden korunarak ve ışık görmeden sağlıklı bir biçimde size ulaşır.

Arı sütü siparişi soğuk zincir özel ambaljında gönderim sağlanır. Kargonun sizlere 3 iş günü içinde teslim edilememesi riskine karşı sadece pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri kargo çıkışı yapıyoruz. 

 

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page