TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Akasya Balı Fiyatı

 

 Akasya balı fiyatı, üretim yeri, kalite, ambalaj, üretim miktarı ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. Organik içerikli akasya balı genellikle diğer ballara göre daha pahalıdır, çünkü organik ve geleneksel arıcılık yöntemleri kullanarak üretim daha zahmetli ve maliyetlidir.

Ayrıca, akasya balının üretimi, toplama süresi ve miktarı da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Üreticiler arasında farklı fiyatlandırma stratejileri olabilir, bu nedenle akasya balı fiyatları önemli ölçüde değişebilir.

Akasya balı fiyatı içerik kalitesi, organik yapısı, üreticinin üretim maliyeti ve üretimden sofranıza gelene kadarki aracı komisyonları sebebiyle artış gösterir. İyi kaliteli akasya balını iyi fiyatlara satın almak için yerel üretici arıcıları tercih etmek sizi üretici fiyatı ile akasya balına sahip olma imkanı sağlayacaktır. Ayrıca taze ve ilk elden akasya balını arıcınızdan daha uygun fiyata temin etme şansına sahip olursunuz. Aracı birçok firma da yerel arıcılardan aldığı ürünü sadece ambalajlama yaparak piyasaya sunmaktadır.  

Başlık
Akasya Balı Faydaları Kullanımı Organik İçeriği Nerede Satılır Bulunur Fiyatı
Ham Bal Süzme AKASYA Çiçeği Balı 1000 gr

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page