TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Akasya Balı Kaç TL

Akasya balı kaç TL sorusu tüketiciler tarafından merak edilen konulardan biri. Piyasada çok farklı akasya balı fiyatlarları ile karşılasan tüketiciler fiyat farklarının sebebini araştırıyor. Akasya balının fiyatı menşei, bölge, bal kalitesi, işleme yöntemleri, saklama koşulları, piyasa talebi gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Market satışı yapılan akasya balı fiyatı ile organik akasya balı, özel üretim akasya balı fiyatları değişkenlik gösterir. Bunun sebebi organik içerikli, saf, orjinal akasya balları üretim yöntemlerinin daha maliyetli olması nedeniyle normal akasya ballarana göre daha pahalıya mal olabiliyor. Genel olarak akasya balı diğer ballara benzer fiyat aralığında olabilir veya biraz daha pahalı olabilir. Ancak fiyatlar ülkeden ülkeye ve hatta bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. Aslında üretici arıcılar tarafından alınan akasya balları arıcıda ucuz fiyatı ile sahip olunabilir. Çünkü satış sürecinde aracıların komisyonları artarak devam eder ve gerçek saf orjinal akasya balının fiyatıda aracı arttıkça yükselir. Uygun cazip fiyatlı güvenilir akasya balını güvendiğiniz ve takip ettiğiniz kendi arıcınızdan satın alabilirsiniz.

Başlık
Akasya Balı Faydaları Kullanımı Organik İçeriği Nerede Satılır Bulunur Fiyatı
Akasya Balı Fiyatı: Lezzetin ve Şifanın Karşılığı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page