TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Sütü İçindekiler Fenoller, Flavonoidler

Fenoller, flavonoidler

Arı sütü 1,28 (μg/mg RJ) toplam flavonoid ve 23,3 (μg/mg RJ) fenolik içerir ( Nabas, Haddadin, Haddadin ve Nazer, 2014 ). Fenolik maddeler pinobanksin organik asitler ( oktanoik asit , dodekanoik asit , 1,2-benzendikarboksilik asit gibi ) ve bunların esterlerinden oluşur ( Kunugi ve Mohammed Ali, 2019 ). Flavonoidler aşağıdaki dört kategoriyi içerir: flavanonlar (hesperetin, naringenin ve izosakuranetin), flavonlar (krisin, akasetin ve luteolin apigenin ve glikozidi), flavonoller (kaempferol ve isorhamnetin glikozitler) ve izoflavonoidler (kumestrol, genistein ve formononetin) ( López-Gutiérrez, Aguilera-Luiz, Romero-González, Vidal ve Garrido Frenich, 2014 ). Fenolik bileşikler belirli antioksidan ve antibakteriyel aktiviteler göstermiştir ( Viuda-Martos, Ruiz-Navajas, Fernández-López ve Pérez-Álvarez, 2008 ).

Hiçbir eşleşen öğe bulunamadı.

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page