TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

En İyi Arı Poleni

En iyi arı poleni, polen kaynağına, toplandığı bölgeye, mevsime ve hava koşullarına bağlı olarak değişebilir. Arı poleni, çok çeşitli bitkilerden toplandığı için bileşimi ve besin değeri önemli ölçüde değişebilir. Ancak, genel olarak, taze, organik, doğal ve çeşitli bitki türlerinden toplanan arı polenleri daha yüksek besin değerine sahip kabul edilir. Ayrıca, arı poleninin depolanma, kurutma ve işlenme yöntemleri de kaliteyi etkileyebilir. Uzmanlar tarafından önerilen taze arı poleni kurutulmamış şekilde uygun koşullarda hasat edilerek soğuk zincir ortamında saklanan polendir.

En iyi arı poleni satın almak için tam mevsiminde uygun koşullarda hasat edilmiş gerekli koşullarda saklanmış taze arı poleni tavsiye edilmektedir. Çünkü uygun koşullarda saklanmayan ve ambalajlanmayan ürünler besin değerlerini yitirerek değersiz hale gelir. Unutulmamalıdırki arı poleninin faydalarını maksimum derecede görmek için ürün içerik değerlerinin yüksek olması gereklidir. Arı poleni satın alırken üretici ve satıcının bu konulardaki hassasiyeti sizin için tercih sebebi olmalıdır.

Hiçbir eşleşen öğe bulunamadı.

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page