TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Organik Akasya Balı

 

Organik akasya balı, akasya ağacının çiçeklerinden organik arıcılık yöntemleriyle üretilen baldır. Akasya ağacı dünyada yaygın olarak yetiştirilen ve sıklıkla bal yapımında kullanılan bir bitki türüdür. Organik akasya balı, sentetik kimyasallar, antibiyotikler ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddelerin kullanımının sınırlandırılması veya tamamen yasaklanması ve denetlenmesi ile üretilir. Organik akasya balı, soluk sarıdan beyaza değişen renkte olup, hafif ve tatlı bir tada sahiptir. Organik akasya balı, özellikle tatlandırıcı alternatifi arayanlar için düşük aroma eşiği, hafif aroması ve yüksek antioksidan özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Saf Organik Akasya Balı hafiftir, narindir, harikadır! Bu bir bahar balıdır ve çocukların sıkı bir favorisidir. 

Akasya, robinia pseudoancia'nın bilimsel adıyla da bilinir. Baklagiller familyasına ait, boyu 15 ila 25 metre arasında değişen, ağaç tepesi geniş, beyaz çiçekleri daha sonra baklagillerde ve ilkbaharda hasat edilebilen dayanıklı dikenlerde gelişir. Organik akasya balı, geniş doğal akasya koruluklarında bulunan kovanlardan gelmektedir. Bu çiçeklerin nektarından arılar tarafından üretilen ve toplanması nisan ve mayıs aylarında yapılan bir baldır. Organik akasya balı çok hafif bir renge, ince, yumuşak, çiçeksi bir aromaya ve tatlı, ince ve zarif bir tada sahiptir. Akasya balının en önemli özellikleri arasında sakinleştirici etkisi, harika bir sulandırıcı olması, bağırsak düzeninde iş birliği yapması, kabızlığa karşı olağanüstü bir müshil olması ve her şeyden önce diyabet hastalarına tavsiye edilebilmesini bulabiliriz.

Başlık
Akasya Balı Faydaları Kullanımı Organik İçeriği Nerede Satılır Bulunur Fiyatı
Ham Bal Süzme AKASYA Çiçeği Balı 1000 gr

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page