TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

En İyi Marka Arı Sütü

 

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

950₺
850₺
11 % indirimli

 

En iyi marka arı sütü kendi üretimimiz günlük hasat edilen taze arı sütüdür. Nisan ayında kendi arılığımızda başlayan arı sütü üretimi ağustos ayına kadar devam eder. Bu süre zarfında günlük üretilen ürünlerimiz arı sütü siparişi veren müşterilerimize soğuk zincir ambalaj ve bedava kargo ile gönderim yapılır. Yerli arı sütü üreticisi olduğumuz için sadece kendi ürettiğimiz arı sütü satışını yapmaktayız. Google üzerinde tüketicilerin en iyi marka arı sütü sorusu başta yer alır. Çünkü arı sütü fiyatı yüksek arı ürünlerinden biridir ve piyasa maalesef çok fazla arı sütü olmasına rağmen güvenilir arı sütü markası yok denilecek kadar azdır. Arı sütünün kaliteli olması ondan maksimum fayda sağlamanız anlamına gelir. Özellikle yanlış hasat, ambalajlama ve saklama koşulları arı sütünün değer kaybetmesine hatta bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden arı sütü satın alırken kullanıcıların kaliteli ve güvenilir arı sütü markalarını tercih etmesi önem arz eder.

Yerli arı sütü üreticisi olarak kendi ürettiğimiz ürünü kendimiz direk müşterilerimize sunduğumuz için üretim, hasat, saklama, kargolama gibi üretim süreçlerinin tamamı bizim kontrolümüz dahilinde gerçekleşir. Saf taze yerli arı sütümüzü soğuk zincir özel ambalajında bedava kargo gönderim sağlamaktayız.

Arı sütü hakkında sorularınız varsa WhatsApp hattımız üzerinden bizzat arı sütü üreticiniz ile görüşerek sorularınızı sorabilirsiniz

Başlık
Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page