TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Gerçek Arı Sütünün Yararları

Gerçek arı sütü, arıların özel bir bezleri tarafından salgılanan ve arı larvalarının beslenmesinde kullanılan bir sıvıdır. Bu sıvı, insan sağlığı için birçok faydaya sahip olabilir. İşte gerçek arı sütünün yararlarından bazıları:

  1. Bağışıklık sistemini güçlendirir: Gerçek arı sütü, bağışıklık sistemini güçlendiren ve enfeksiyonlara karşı koruyan peptidler ve proteinler içerir.

  2. Antioksidan etkisi vardır: Arı sütü, antioksidan bileşenler içerir ve hücrelerin zararlı serbest radikallerden korunmasına yardımcı olur.

  3. Cilt sağlığını iyileştirir: Arı sütü, cildin sağlıklı kalmasını destekleyen vitaminler, mineraller ve amino asitler içerir. Ayrıca cilt hücrelerinin yenilenmesini de destekler.

  4. Kemik sağlığını korur: Arı sütü, kalsiyum, magnezyum ve fosfor gibi mineraller içerir ve kemiklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

  5. Beyin fonksiyonlarını arttırır: Arı sütü, beyin fonksiyonlarını iyileştiren proteinler ve lipitler içerir. Bu, hafıza ve öğrenme yeteneklerini artırabilir.

  6. Metabolizmayı hızlandırır: Arı sütü, enerji üretiminde kullanılan karbonhidratlar, yağlar ve proteinler içerir. Bu, metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybına yardımcı olabilir.

  7. Depresyon ve anksiyete semptomlarını hafifletir: Arı sütü, depresyon ve anksiyete semptomlarını hafifleten doğal bir anti-stres etkisi sağlayan bileşenler içerir.

  8. Cinsel işlevleri arttırabilir: Arı sütü, östrojen benzeri bileşenler içerir ve cinsel işlevleri arttırabilir.

Gerçek arı sütü, taze veya dondurulmuş olarak satın alınabilir ve gıda takviyesi olarak kullanılabilir. Ancak, arı sütüne alerjisi olanlar veya bazı sağlık sorunları olanlar arı sütünü kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdırlar.

Başlık
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page