TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Poleni

Arı poleni, elbette arıların çiçeklerden topladıkları protein, vitamin ve mineral açısından zengin besindir. Polen toplama sırasında arılar, çiçeklerin erkek organları olan stamenlerden polen toplarlar ve polenleri polen sepetlerine taşımak için bacaklarını kullanırlar. Polen, bitki çiçeklerinin döllenmesi ve arıların beslenmesi için önemlidir. Arılar çiçeklerden topladıkları polenleri diğer çiçeklere taşırlar ve bu sayede bitkilerin döllenmesine yardımcı olurlar. Arı poleni de insanlar için faydalı bir besindir. İçerdiği protein, vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir, enerji verir, sindirimi düzenler, cilt sağlığını korur ve hatta alerjilere karşı koruma sağlar. Arı poleni tüketirken dikkat edilmesi gerekenler arasında alerjik reaksiyon riski taşıyan kişilerin öncelikle doktorlarına danışmaları ve taze arı poleni tercih etmeleri gerekmektedir.

Başlık
Arı Poleni Yağ Yakar Mı, Zayıflatır Mı, Tok Tutar Mı?
Arı Poleninin Sağlığa En Önemli 11 Faydası
Yaş Taze Saf Arı Poleni 500 gr

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page