TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Sütü Satışı

 

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

850₺
750₺
12 % indirimli

Arı sütü satışı web sitemiz, sosyal medya sayfalarımız, whatsapp iletişim sipariş hattı üzerinden yapılmaktadır. Arı sütü satın almak isteyenler belki ilk defa adını duydukları arı sütünün satışını nerede yapıldığını, arı sütünün nereden alındığını, bulunduğunu bilmiyor. Kendi arılıklarımızda yerli üretim arı sütümüz direkt sanışa sunulmaktadır. Üreciden arı sütü satışı sayesinde ürünü en taze ve güvenilir şekilde sipariş ederek satın alabilirsiniz.

Google sayfalarında arı sütü satışı sorusu başta yer alır. Heryerde kolaylıkla bulunmayan, bulunsa bile arı sütünün orjinalliği, gerçekliği, kullanımı, faydaları konusunda şüpheleri bulunan bir üründür. Çünkü arı sütü fiyatı yüksek arı ürünlerinden biridir ve piyasa maalesef çok fazla arı sütü olmasına rağmen arı sütü satışı yapan markaların araştırılması önemlidir. Çünkü arı sütünün üretimden sofranıza gelen her aşaması kontrollü bir biçimde hassas şekilde yönetillemidir. Arı sütü uygun koşullarda saklanmaz, korunmaz, satışa sunulmazsa içindeki değerleri hızlıca kaybeder. Doğal olarak sağlığınız için fayda sağlaması beklenemez.

Arı sütü satışı, nerede satılır, fiyatı, kaça, ne kadar, sorularınız.

Tüketici bakış açısından arı sütü satışı, hakiki arı sütünün nereden satın alınacağı, kaça satıldığı, nerede satıldığı, fiyatı gibi sorular merak konusudur. Hakiki arı sütünü sipariş vermek, satın almak isterseniz web sitemiz üzerinden whatsapp sipariş hatlarımız üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hakiki arı sütü ile aklınıza takılan soruları bizzat üretici olan bizlere sorabilir, kullanımı ve faydaları konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup özel soğuk zincir ambalajında ve ücretsiz kargo gönderimi ile sizlere sunulmaktadır.

 

Başlık
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page