TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Sütü Siparişi

Arı sütü genellikle ,yerli arı sütü üretimi yapan arıcılardan, organik veya sağlıklı gıda mağazalarında, çevrimiçi sağlık mağazalarında veya arı sütü üreten çiftliklerde bulunabilir.

Öncelikle, bulunduğunuz bölgedeki yerli arı sütü üretimi yapan veya ürettiği ürünleni soğuk zincir kargo ile satışa sunan arıcıları tercih edebilirsiniz. Organik gıda veya sağlık mağazalarını araştırabilirsiniz. Bu mağazalar genellikle arı sütü gibi özel sağlık ürünlerini stoklarında bulundururlar. Fakat bu mağazalardan alacağınız ürünün kalitesi için içerik, üretici, saklama, kargolama süreçleri hakkında mutlama bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, çevrimiçi sağlık mağazaları da arı sütü satışı yapabilirler.

Arı sütü üreten çiftliklerle iletişim kurmak arı sütü sirarişinizi direk kaynağından vermek isterseniz, internet araması yaparak yakınınızdaki arı sütü üreticilerini bulabilirsiniz. Arı sütü üreten çiftlikler, genellikle kendi web sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında ürünlerini tanıtırlar. Bu nedenle, arı sütü üreten yerel çiftliklerin web sitelerini veya sosyal medya hesaplarını araştırabilirsiniz.

Yerli arı sütü üreticisi olarak dilerseniz arı sütü ürün sayfamızı ziyaret ederek arı sütü siparişi verebilir aynı şekilde whatsapp ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden arı sütü siparişi verebilirsiniz. Arı sütü fiyatı, ödeme, gönderim, sipariş aşamaları hakkında daha detayle bilgi almak için arı sütü ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Ayrıca, bulunduğunuz bölgedeki yerel çiftlik pazarlarını ziyaret etmek de arı sütü bulmanın bir başka yoludur. Yerel çiftlik pazarları, yerel çiftliklerin doğrudan müşterilere ürünlerini sunabilecekleri harika yerlerdir.

Umarım bu bilgiler size yardımcı olur. Başka bir sorunuz varsa, lütfen sormaktan çekinmeyin.

Başlık
Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page