TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Sütünün Yan Etkileri

Arı sütü, doğal olarak üretilen bir madde olsa da bazı insanlarda yan etkilere neden olabilir. Arı sütüne karşı alerjik reaksiyonlar en yaygın yan etkilerdir. Alerjik reaksiyonlar, cilt döküntüleri, kaşıntı, karın ağrısı, ishal, nefes darlığı, hırıltı, göğüste sıkışma hissi gibi semptomlarla kendini gösterebilir. Alerjik reaksiyonlar, bazı insanlarda çok ciddi olabilir ve acil tıbbi müdahale gerektirebilir.

Bazı insanlar, arı sütü tükettikten sonra gastrointestinal semptomlar yaşayabilirler. Bu semptomlar, mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ishal ve hazımsızlık gibi olabilir. Bu semptomlar genellikle geçicidir ve arı sütü tüketimi durdurulduğunda azalır.

Arı sütü tüketen bazı insanlar, baş ağrısı, baş dönmesi ve uyku hali gibi hafif yan etkiler yaşayabilirler.

Bazı insanlar, arı sütü tüketimi sonrası kanama zamanlarında artış gözlemleyebilirler. Bu nedenle, kan sulandırıcı ilaçlar kullanan insanlar, arı sütü tüketmeden önce doktorlarıyla konuşmalıdırlar.

Özet olarak, arı sütü genellikle insanlar için güvenli bir besin olsa da, bazı insanlarda alerjik reaksiyonlar ve gastrointestinal semptomlar gibi yan etkilere neden olabilir. Herhangi bir yan etki görülmesi durumunda, arı sütü tüketimi durdurulmalı ve doktora başvurulmalıdır.

Başlık
Saf, Taze, Gerçek, Hakiki Arı Sütünün 10 Faydası
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page