TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Arı Sütünün Zararı

Arı sütü, genellikle insanlar için güvenli bir besindir ve birçok faydası vardır. Ancak, bazı insanlarda arı sütüne karşı alerjik reaksiyonlar görülebilir. Alerjik reaksiyonlar, cilt döküntüsü, kaşıntı, karın ağrısı, ishal ve hatta solunum problemleri gibi semptomlarla kendini gösterebilir.

Ayrıca, arı sütü tüketimi, bazı insanlarda gastrointestinal semptomlara neden olabilir. Bu semptomlar, mide bulantısı, kusma ve hazımsızlık gibi olabilir. Bu semptomlar genellikle arı sütü tüketimi durdurulduğunda geçicidir.

Arı sütü ayrıca bazı ilaçlarla etkileşime girebilir. Özellikle, kan sulandırıcı ilaçlar, arı sütünün kanama zamanını uzatabilir. Bu nedenle, bu tür ilaçları kullanan insanlar arı sütü tüketmeden önce doktorlarıyla konuşmalıdır.

Sonuç olarak, arı sütü genellikle insanlar için güvenli bir besin olsa da, bazı insanlarda alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve bazı ilaçlarla etkileşime girebilir. Eğer arı sütü tüketmeden önce herhangi bir sağlık sorununuz varsa, özellikle alerjik reaksiyonlar veya ilaç kullanımı konusunda, doktorunuzla konuşmanız önerilir.

Başlık
Saf, Taze, Gerçek, Hakiki Arı Sütünün 10 Faydası
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page