TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Organik Bal

Organik bal tavsiyesi, faydaları, fiyatı, nerede satılır, sizler için satın alma rehberi

Organik bal hakkından en çok merak edilenleri bu başlık altında topluyoruz. Sizler için organik bal fiyatlarını, organik bal satın alma tavsiyelerini, organik bal sertifikasının anlamını vb merak edilerek sorulan bir çok konuyu blogumuzda organik bal başlığı içinde derledik.

Organik bal, organik arıcılık yöntemleri kullanılarak üretilen baldır. Organik arıcılık, kimyasal olarak sentezlenmiş ilaçlar, antibiyotikler ve böcek ilaçları gibi zararlı maddelerin kullanımını kısıtlar veya tamamen yasaklar. Organik arıcılıkta arıların sağlıklı bir şekilde yaşaması ve bal üretmesi için doğal yöntemler kullanılmaktadır. Organik balın kalitesi ve besin değeri, arı toplama tesislerinin çeşidi ve kalitesi, balın işlenme yöntemi ve saklama koşulları gibi faktörlere bağlıdır. Organik bal, doğal, lezzetli ve besin açısından yoğun olduğu için tercih edilir. Ancak organik bal üretimi diger arıcılık yöntemlerine göre daha maliyetli olduğu için diğer ballara göre daha organik bal fiyatları daha yüksek olabilir.

Başlık
Balın Saf, Gerçek, Hakiki, Orijinal Organik En İyi Kalite Bal Olduğunu Anlamanın Tek Yolu
İyi, Hakiki, Doğal Bal Nasıl Olur? Nasıl Ayırt Edilir? Kriterler Nelerdir?

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page