TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Orjinal Arı Sütü

 

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

950₺
850₺
11 % indirimli

Orjinal arı sütü arı sütünü tercih etmeniz sağlığınız için arı sütünün faydalarından maksimumu derecede fayda sağlamanızı sağlar. Arı sütünü daha önce hiç kullanmamışsanız, tadı, kokusu, rengi hakkında bir bilginiz yoksa satın aldığınız veya sipariş verdiğiniz arı sütünün orjinal ürün olup olmadığını kıstas yaparak anlamanız maalesef mümkün olmaz. 

Arı sütü satın almak isteyen bilinçli tüketiciler bunu bildiği için en iyi marka arı sütünü tercih etmeye ve satın almaya çalışır. Güvenilir marka arı sütünü ve özellikle yerli  arı sütü üreticilerini arı sütü siparişleriniz için tercih etmeniz orjinal arı sütüne sizi kavuşturur. Özellikle ülkemiz arıcılarının ürettiği ürünler en taze ve orjinal arı sütü türüdür. Ülkemizde üretilen arı sütü gelen talebi karşılamaya yetmez ve her arı sütü üreticisinin elindeki ürün çabucak tükenir. Yani yerli arı sütü üreticileri tercih ettiğiniz zaman orjinal ve taze arı sütüne ulaşma şansınız yüksektir. Arı sütü üreticisi arıcılar gelişen günümüz teknolojisi sayesinde kendi ürünlerini kendileri pazarlayarak arı sütü satışı yapmaktadır. Arı sütü konusu hassas ve güven gerektiren bir konu olduğu için orjinal arı sütü arayan tüketiciler bizim gibi arı sütü üreticilerine gayet kolay yoldan alaşabilirler. Ülkemizde maalesef çok fazla sayıda arı sütü üreticisi yoktur. Bunun sebebi arı sütünün diğer arı ürünlerine kıyasla çok daha zor üretilmesi ve ileri arıcılık tekniklerinde uzman olmayı gerektirmesidir. 

Son yıllarda artan iç taleple birlikte ülkemiz arıcılarının arı sütü üretimi artsada hala maalesef ithal arı sütüne olan ihtiyacı karşılayacak düzeyde değildir. Orjinal arı sütü arayanlar için tavsiyelemiz şu olacaktır. Güvenilir ve arı sütünü kendi üreten arı sütü üreticilerini seçmeye özen gösteriniz. Bu sayede taze, standart ve yüksek kaliteli orjinal arı sütüne aracısız ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yerli arı sütü üreticileri olarak kendi ürünlerimiz kenidimiz pazarlamayı ve satmayı tercih ederiz. Bunun sebebi üretim süreci çok yorucu ve zahmetli olan bu yüzdende fiyat olarak değerli olan bir ürünün kaynağından tüketiciye çok rahat bir biçimde sunabiliyor olmamızdır. Arı sütü kovandan alındığı haliyle tüketime hazırdır. Onun için ek işlemlere tabi tutmaya gerek yoktur. Arı sütü üreticisini tercih ederek hem orjinal arı sütüne en taze şekilde sahip olabilir ve ürünü üretim kaynağından üretici fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Orjinal arı sütünü sipariş vermek, satın almak isterseniz web sitemiz üzerinden whatsapp sipariş hatlarımız üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Orjinal arı sütü hakkında aklınıza takılan soruları bizzat üretici olan bizlere sorabilir, kullanımı ve faydaları konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup özel soğuk zincir ambalajında ve ücretsiz kargo gönderimi ile sizlere sunulmaktadır.

Bu makalemizde arı sütü üreticisi olarak sizlere orjinal arı sütü satın almak, sipariş vermek, nereden bulunur, nerede satılır, nasıl temin edilir konularında bilgiler sunduk.

Başlık
Saf, Taze, Gerçek, Hakiki Arı Sütünün 10 Faydası

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page