TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Gerçek Arı Sütü

 

 

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

850₺
750₺
12 % indirimli

Gerçek arı sütü kovandan hasat edilen orjinal formu korunan yaş, taze arı sütüdür. Kurutulmuş, kapsüllenmiş, formları da olmakla birlikte bu formlar arı sütünün hasat sonrası işlenmiş halidir. Gerçek arı sütü satışı için zorunlu olan soğuk zincir faktörünü ortadan kaldırmak, ürünün raf ömrünü uzatmak ve bozulmasını engellemek amacıyla geliştirilen bu yöntemler teknoloji ile birlikte giderek gelişmektedir. Arı sütü nedir ve üretimin gerçek arı sütü olduğundan nasıl emin olunur? Bu yazımızda gerçek arı sütü üretim sürecine bir göz atıyoruz .

Google üzerinde tüketicilerin gerçek arı sütü sorusu başta yer alır. Çünkü arı sütü fiyatı yüksek arı ürünlerinden biridir ve piyasa maalesef çok fazla arı sütü olmasına rağmen gerçek arı sütü markası gerçekter sorgulanması gereken bir konudur. Sizlerin bu haklı arayışı ve bilinçli tüketici davranışı gerçek arı sütü arayanlar ile gerçek arı sütü üretenlerin buluşmasına sebep olmaktadır.  

Arı sütü nedir ?

Arılar tarafından yapılan endojen bir üründür, yani üretimlerinde diğer maddelerle karışmayan tek üründür. 5 ila 14 günlük yaştaki işçi arılar tarafından üretilir ve faringeal bezlerinin salgılarının bir sonucudur. 

Bu bileşen, doğduktan sonraki ilk üç gün boyunca tüm larvalar için besin görevi görür. Bundan sonra sadece kraliçe olmak için seçilen arılar tarafından tüketilir . Bu nedenle, bu istisnai bileşen, kraliçe arının sağlığını ve sonuç olarak koloninin doğurganlığını ve uzun ömürlülüğünü garanti etmek için ayrılmıştır.

Arı sütü hasadı , arıcıların kapsamlı bir şekilde izlemesini gerektiren özellikle hassas bir süreçtir: Kaliteli arı sütü için arı sütü üretiminin her 72 saatte bir çıkarılması gerekir .

Arı sütü gramla üretilebilen bir ürün olduğu için gerçek arı sütünü yapay yollarla çoğaltma yoluna gidilebilir veya kalite standardı düşürülebilir. Arı sütünün başka ürünlerle karışımı sonucu tepkisi net olarak bilinmediği için gerçek arı sütü için her zaman karışımsız ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilir.

 

Gerçek arı sütü nerede bulunur, satılır, fiyatı, kaça, ne kadar, sorularınız.

Tüketici bakış açısından gerçek arı sütünün nereden satın alınacağı, kaça satıldığı nerede satıldığı, fiyatı gibi sorular merak konusudur. Gerçek arı sütünü sipariş vermek, satın almak isterseniz web sitemiz üzerinden whatsapp sipariş hatlarımız üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek arı sütü ile aklınıza takılan soruları bizzat üretici olan bizlere sorabilir, kullanımı ve faydaları konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup özel soğuk zincir ambalajında ve ücretsiz kargo gönderimi ile sizlere sunulmaktadır.

 Gerçek arı sütü nasıl nereden temin edilir?

Gerçek arı sütü, tüketicilerin arı sütünün tüm sağlık yararlarına erişmesini sağlar. Bunu yapabilmek için, tedarikçilerin hassas süreçlere ve düzenlemelere uyduklarından emin olmanız çok önemlidir.

  • Arı sütü paketlenirken gıda sınıfı tercihen cam ambalaj kullanılmalıdır.
  • Hasattan itibaren soğuk zincir koşullarında sevk edilmeli, saklamalı korunmalıdır.
  • Işık görmemelidir
  • Hasat sırasında hızlı bir şekilde soğuk ortama aktarılmalı, larva vb dış etkenlerden arındırılmalıdır.
  • Arı sütüne karışacak tüm yabancı materyallerden uzak tutulmalı ve korunmalıdır.
  • Müşteri gönderimi soğuk zincir ambalajlarda olmalıdır.
  • Arı sütü üretim, depolama paketleme işlemleri özel deneyim gerektirir bu yüzden güvenilir yerli arı sütü üreticilerini tercih etmeniz birçok riskten sizi korur

 

Başlık
Saf, Taze, Gerçek, Hakiki Arı Sütünün 10 Faydası
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page