TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Saf Arı Sütü

 

 

Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr

850₺
750₺
12 % indirimli

Saf arı sütü, yalnızca kraliçe arıları beslemek ve yeni kraliçe arılar yetiştirmek amacıyla bakıcı işçi arılar tarafından üretilmektedir.İşçi arılar sadece 5 ila 6 hafta yaşarken, kraliçe arılar 3 ila 4 yıl yaşarlar. Bu, arı sütünün kraliçe arının ömrünü %3000'den fazla uzattığı anlamına gelir! Artık arı sütü kullanarak ortalama bir insandan %3000 daha uzun yaşayacağınızın garantisi yok, İnsan sağlığı için faydaları bir çok araştırmanın konusu olmuştur. Arı sütünü 3 boyutta satın alabilirsiniz ve ürünlerimizin çoğunda olduğu gibi daha büyük boyutlar size para kazandıracaktır.

Google üzerinde tüketicilerin saf arı sütü sorusu başta yer alır. Çünkü saf arı sütü fiyatı yüksek arı ürünlerinden biridir ve piyasa maalesef çok fazla arı sütü olmasına rağmen saf arı sütü markası ile buluşabilmeniz için özel bir çaba sarf etmeniz gerekir. Saf arı sütü üreticisi olarak arı sütlerimiz tamamen kendi üretimimizdir. Bu yüzden saf arı sütü üretim aşamaları, korunması, saklanması, pakentlenmesi vb önemli konularda birinci kaynağızdır.  

Saf arı sütü üretmek inanılmaz derecede zordur. Arı Sütü üretimi için çok miktarda kovan gerekir. Bu, kovanlardan bal toplama yeteneğini büyük ölçüde azaltır. Yerli üretim arı sütü ülkemizde belirli sayıda üretici tarafından yapılmaktadır. Tamamen kendi üretimimiz olan yerli saf arı sütünü sitemiz üzerinden ve diğer sipariş kanalları üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz. Saf arı sütü hakkında ürün sayfasından detayle bilgi alabilir müşteri iletişim hatlarımız üzerinden saf arı sütü hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Başlık
Saf Arı Sütü Yerli Üretici Arıcıdan En Taze Haliyle
Saf Taze Arı Sütü (Yaş) 40 gr
Saf, Taze, Gerçek, Hakiki Arı Sütünün 10 Faydası

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page