TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Yerli Arı Sütü Fiyatı

Arı sütü fiyatı, satın alacağınız ürünün kalitesine, satıcının ürün teminine ve üretici olup olmamasına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, arı sütü üreticilerinin sınırlı olması nedeniyle, diğer besin takviyelerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir.

Ürünün taze arı sütü veya farklı formlarda arı sütü olması, ürünün organik olup olmadığı, ithal olup olmadığı, üretim süreci ve elde edildiği bölge gibi faktörler de fiyatı etkileyebilir.

Yerli arı sütü fiyatları karşılaştırıldıkları zaman tutarlı oranlardadır. Arı sütü kapsülleri gibi farklı formlarda sunulan ürünler daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Ancak, fiyatlar bölgeye kalite standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Arı sütü satın alırken, güvenilir bir tedarikçi seçmek ve ürünün taze ve kaliteli olduğundan emin olmak önemlidir. Yerli arı sütü fiyatı ve ithal arı sütü fiyatı değişiklik gösterir.  Ülkemizdeki arı sütü üretimi maalesef taleplerin tamamını karşılayamadığı için piyasada bulunan arı sütlerinin büyük bir kısmı ithal edilmektedir. Çin vb benzeri ülkelerden ithal edilen ürünler hem arı sütü fiyatları arasında farklılıklar oluşturmakta aynı zamanda kalite standardı olmayan, üreticisi belli olmayan ürünlerin piyasada bulunmasına sebep olmaktadır. Piyasada bulunan arı sütlerinin çoğunluğu maalesef ithal arı sütü olmasına rağmen bu ürünlerde yerli arı sütü fiyatına tüketicilere sunulabilmektedir.

Arı sütü satın alırken üretici ve satıcının güvenirliliği önemli bir faktördür.  

Başlık
Saf Arı Sütü Yerli Üretici Arıcıdan En Taze Haliyle
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page