TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hambal, Karakovan, Arı Sütü ve Poleni, Propolis

Yerli Arı Sütü Satışı

Yerli arı sütü demek ülkemizdeki arıcılar tarafından üretilen arı sütüdür. Yerli arı sütü tabirinin kullanılmasının sebebi ülkemizde arı sütü üretiminin kısıtlı bir miktarda olması piyasada bulunan arı sütlerinin çin başta olmak üzere başka ülkelerden temin edilmesidir. Uzmanlar tarafından arı sütünün en faydalı hali taze arı sütü olarak belirtilmektedir. Arı sütünün taze olması onun sağlık üzerindeki etkileri önemli düzeyde arttırmaktadır. Bu yüzden ürünün hasat anından itibaren en kısa sürede güvenilir bir şekilde tüketiciye ulaşması arı sütünün kalitesini etkilemektedir. İthal arı sütleri arasında yapılan araştırmalar arı sütleri üzerinde birçok şüphenin oluşmasına sebep oluşturmaktadır. Üretici nezdinde ürünün haklı olarak pahalı olan bir ürünün üretimden sofralara gelene kadar geçirdiği süreç merak edilmektetir. Yüksek fiyatlara talep gören ürünlerin sahteleri taklitleri fırsatçılar tarafından satışa sunulabilmektedir. Tüketicilerin gerçek, taze, saf arı sütünü satın almak için üretici ve satıcı güvenirliliği konusunda emin olmalarını tavsiye etmekteyiz.

Yerli arı sütü üreticileri kendi ürettikleri ürünleri yerli arı sütü satışı ile kullanıcılara sunarlar. Günümüzde birçok yerli arı sütü üreticisi sosyal medya ağları üzerinden tüketici ile birebir buluşma sansı yakalamaktadır. Ülkemizdeki bir çok yerli arı sütü üreticisi ürünlerini olması gerektiği gibi üretim, hasat, depolama, gönderim standartlarına uyarak müşterilerine sunmakta yerli arı sütü satışını gerçekleştirmektedir. 

Başlık
Saf Arı Sütü Yerli Üretici Arıcıdan En Taze Haliyle
Yerli Taze Arı Sütü Üretici Arıcıdan Faydaları, Satışı Fiyatı Kullanımı

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page