TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Arı Poleni Üretiyoruz, Anlatıyoruz

Gerçek, Saf Arı Poleni Hakkında Merak Ettikleriniz

Arı Poleni Cinsel Gücü Arttırır Mı? Kadın ve Erkeklere Faydaları

Arı Poleni Cinsel Gücü Arttırır Mı? Kadın ve Erkeklere Faydaları

Arı polenin cinsel gücü arttır mı sorusu, kadınlar ve erkekler için faydaları herkes tarafından en merak edilen konulardan.

Konu sağlık ve esenliğin her yönüne geldiğinde geçmiş dönemdeki insanlar hangi gıdaların insan sağlığı için faydalı olduğu konusunda kesinlikle işlerini iyi biliyorlardı. Antik Yunan filozofu Hipokrat bir keresinde 'Besinler ilacınız, ilaçlarınız besininiz olsun' demişti. Bir başka bilge eski Yunanlı olan Aristoteles, doğa, özellikle bitkiler ve onların besleyici ve şifa verici değerleri hakkında sayısız gözlem yaptı. Ve Platon bir keresinde 'Allah bedenlerimizi yenilemek için belirli türden varlıklar yarattı; onlar ağaçlar, bitkiler ve tohumlardır.'

Doğanın en saygı duyulan gıdalarından biri arı poleniydi . Buna ambrosia ya da hayat veren toz deniyordu ve diğer şeylerin yanı sıra enerjiyi artırmak ve cinsel libidoyu artırmak için bir tonik olarak kullanıldı.

Afrodit ve Eros, Yunan aşk tanrıları olabilir, ancak arı poleni cinsel sağlığın sihirli iksiriydi ve bugün hala öyle. 

Arı polenin cinsellik, üreme sistemleri üzerine ile ilgil bu yazımıyda sizler tarafından en çok merak edilen aşağıdaki sorulara cevap verdik.

 

Yaş Taze Saf Arı Poleni 500 gr

550₺
500₺
9 % indirimli
  • Arı poleni cinsel gücü artırır mı

  • Arı poleni erkeklere faydaları

  • Arı poleni kadınlara faydaları

  • Arı poleni cinsel faydaları

  • Arı poleni doğurgalık, gebelik, hamile kalma üzerine etkileri

  • Arı poleni ve menopoz

  • Arı poleni ve sperm sağlığı

 

 

Arı Poleni Cinsel Hayatınızı Nasıl Renklendirir?

 Arı poleni, hem erkeklerde hem de kadınlarda genel fiziksel ve cinsel sağlık için bir kaynak olduğu bilimsel olarak belgelenmiş ve kanıtlanmış güçlü bir süper besindir. Besleyici özellikleri şaşırtıcıdır. Antioksidanlar, E vitamini, demir, çinko, magnezyum, selenyum, rutin gibi sağlıklı bir cinsel dürtüyü destekleyen ve cinsel organları en iyi durumda tutan tüm vitamin ve minerallerle doludur. Günümüzde cinsel sorunların en büyük kaynağı yetersiz beslenme, stres gibi modern dünyanın getirdiği sorunlarla alakalı. Gıdalardan alamadığımız vitaminler, mineraller yanı sıra gıdalarla bünyemize giren toksik maddeler cinsel hayatımızı, performansımızı, çocuk hayallerimizi etkiliyor. Hatta psikolojik sorunlan bile bu konuda etken. Ve arı ürünlerinin şaşırtıcı biçimde hayatızda sorun olan bu konularda faydası var. Sadece arı poleni değil, bal, arı sütü gibi diğer arı ürünleride sağlığımız konusunda oldukça yararlı. Arı ürünleri mutlaka sebzeler, etler gibi sofralarımızın, dolaplarımız en önemlisi hayatımızın içinde olmalıdır. 

Böyle durumlarda beslenmemize özen göstermemiz vucudumuz için gerekli depoları takviye etmemiz gerekiyor. Mutlu bir cinsel hayatın sırrı sağlıklı beslenmeden geçiyor. Evlerimizin, araçlarımızın bile yıllar içinde yıpranıyor ve onlara dönem dönem bakım bakımlar yaptırıyoruz. İnsan vucududa dönemsel olan etkile direnmek için takviye gıdalara ihtiyaç duyar. İşte burada kainat eczanesinin şifaları birinci seçenek olmalıdır. Çünkü kimyasal ve sentetik tabanlı çözümler anlık olarak size daha faydalı görünsede uzun dönemde vucudunuz için başka sorunlar ortaya çıkarabilir. O zaman hem faydalı hem de yan etkileri olmayan arı ürünleri ile tanışma zamanı. Arı poleni cinsel hayat, cinsel performans, cinsel rahatsızlıklar, hastalıklar konusunda adeta bir çözüm ortağı. Bu konuda yapılmış deneysel çalışmalar arı polenin birçok faydasının yanıda cinsel faydalarınıda ekliyor Yazılarımızda sizlere aktardığımız bilgiler akademisyenler tarafından yapılmış arı poleni faydaları üzerine araştırmaların derlenmesinden meydana gelmektedir. Deneysel, gözlemsel çalışmaları arı poleninin cinsel faydalarını doğrulamaktadır.

 

Erkekler için arı poleni faydaları

Arı poleni de çinko ile doludur. Çinko ve cinsel dürtü güçlü bir şekilde bağlantılıdır ve bu doğal libido güçlendirici çinko ile doludur, bu da onu erkeklerin cinsel yaşamları için inanılmaz bir süper gıda haline getirir.
Yugoslavya'daki Saraybosna Üniversitesi'nde yapılan araştırmalar, arı poleninin 20 ila 52 yaş arasındaki erkeklerde erektil disfonksiyonun tedavisinde etkili olduğunu buldu. Polen kullandıktan sadece bir ay sonra, çoğunluk cinsel yaşamlarında iyileşme gösterdi.

 Arı poleninin sperm sayısı ve doğurganlığı artırma üzerinde dramatik bir etkisi vardır. Testlerin sonuçları, spermin daha hızlı yüzdüğünü, daha canlı olduğunu ve daha uzun sürdüğünü gösterdi.

Pek çok erkeği ve cinsel sağlıklarını etkileyen özel bir sorun prostat iltihabıdır ve bu genellikle erkekler orta yaşa geldiğinde ortaya çıkar. Büyümüş prostatlar, seksi çok acı verici ve istenmeyen hale getirebilen ağrı ve yanma dahil her türlü soruna neden olur. Bal arısı poleni iltihaplanma ağrısını hafifletir ve prostatın küçülmesine yardımcı olarak seksi yeniden keyifli hale getirir.

 

Kadınlar için arı poleni faydaları

Şiddetli adet sorunları ve menopozun nahoş semptomları genellikle bir kadının cinsel yaşamını etkileyebilir. Her gün arı poleni almanın bu sorunları hafiflettiği ve kontrol altına aldığı gösterilmiştir.
Başka bir çalışma, menopoz sonrası kadınların ve histerektomili kadınların yüksek bir yüzdesinin, arı poleni aldıktan sonra kocalarıyla cinsel ilişkiden yeniden zevk aldıklarını bildirdi.
Libido için arı poleni. Libidoyu olumsuz yönde etkileyecek enerji eksikliği gibisi yoktur. Arı polenindeki önceden sindirilmiş şeker, güçlü antioksidanlar içermesinin yanı sıra kan dolaşımında hızla glikojene dönüşerek kas hücrelerini ve dokuları besler. Diğer vitaminler ve mineraller sürekli enerji sağlamaya yardımcı olur ve %100 doğal bir kaynaktan geldikleri için, kafein gibi çabuk çözülen enerji artırıcılardan kaynaklanan hoş olmayan 'yüksek ve düşük' durumları asla yaşamazsınız.


Birçok kadın için kilo sorunu cinsel isteği etkileyebilen bir sorundur. Arı poleninin vücudunuzun metabolizmasını arttırdığı ve normalden daha fazla kalori yakmasını sağladığı bilinmektedir. Polen ayrıca iştahı ve açlığı kontrol edebilir ve polendeki lesitin sayesinde kilo verdikten sonra tekrar kilo alma olasılığınız azalır. Lesitin ayrıca yağ hücrelerinin dışarı atılmasından da sorumludur.


Hamile kalmaya çalışan doğurganlık sorunları olan kadınlar için polenin, yumurtalık fonksiyonunu uyaran östrojen seviyelerini arttırdığı gösterilmiştir.


Hem erkekler hem de kadınlar için, yaşadığımız stres ve yoğun yaşam, sağlıklı bir cinsel yaşam için zararlı olabilir. Artan enerji, arı poleni almanın birçok faydasından biridir. Arı poleni ayrıca, ruh halini iyileştirmeye ve stresle savaşmaya yardımcı olan amino asitler, esansiyel yağ asitleri ve önemli vitaminler ve mineraller içerir.

Cinsel sorunların fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınızı tehlikeye atmasına izin vermenize gerek yok. Basit, doğal bir çözüm, 'gıda sizin ilacınız, ilaç da gıdanız olsun'. Sorunları görmezden gelmek veya sessizce acı çekmek yerine, diyetinize günlük bir doz taze arı poleni ekleyin ve hayatınıza renk katın.

Benzer Yazılar

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page