TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Gerçek Balı Aramakla Başlayan Bir Serüven...

Üretmek İstiyorsak En İyi Balı, Tüm Zahmetlere Katlanmalı

Üretmek İstiyorsak En İyi Balı, Tüm Zahmetlere Katlanmalı

En iyi, kaliteli ve hakiki olanı üretmek için, altın renkli şifayı tüm gerçek bal severlere sunmak için mekan ZÜMRÜT RENKLİ TOROSLAR


Bugün köye arılarımızı taşımaya başlayınca yaylamızıda bir ziyaret edelim duruma bakalım dedik. Hava biraz soğuk olduğu için çoğu güzelliği fotoğraflayamadık ama bunlar bile muhteşem.

İlk fotoğrafta karla kaplı gördüğünüz dağlar Toros Dağları'nın Orta Toroslar bölümünde yer alan AKDAĞ. Rakımı 2419 metre. Bizim kovanlarımızda tam eteğinde 1765 metre rakımdayız. Arılarımız bu dağlarda isterlerse 15 km çapta her yere giderek çalışabilir. İşte balın en saf yayla balımız hali burada üretiliyor.

Tarıma tamamen kapalı bir alan burası. Su kaynakları saf ve temiz. Yayla evlerinden başka yerleşim yok. Çiçek çok. Tez konusu olmuş özel bir alan. Alandan 80 civarıdan bitki örneği toplanmıştır. Bu bitkilerden 64 familya ve 257 cinse ait 557 tür tespit edilmiştir.

İşte Siristat Bal'ın lezzeti, tadı, şifası bu topraklardan, emeği arılardan. Biz mi? Biz arının işine karışmayan bal seven arı çobanları çok yakında burada olacağız. 


Yazılarda anlatımlarda bi hata varsa affola bir taraftan arı taşırken dönüş yolundada boş kaldıkça bunları paylaşıyorum. Bugün Alanya'dayız yükleme var yarın yine Konya'da çok çalışmak lazım çok.

 

hakiki gerçek en iyi marka yayla balı 

Benzer Yazılar

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page