TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Gerçek Balı Aramakla Başlayan Bir Serüven...

Akdeniz'den Toroslar'a Gerçek Balı Nasıl Üretiriz Yolculuğu

Akdeniz'den Toroslar'a Gerçek Balı Nasıl Üretiriz Yolculuğu

En doğal bal için hep geziyoruz.  Gezgin arıcılık yöntemi ile bal üretimi yapıyoruz. En doğal ürünler için en doğal yerleri seçiyoruz.

 Toros dağlarının eteğinde akdenizin kıyısında yemyeşil ormanların içindeyiz. Kışlık sezonda Antalya bölgesinde dinlenmekte olan arılarımızın evlerinden bir görüntü. Karşıda uçsuz bucaksız Akdeniz. Mis gibi çam ormanları içinde birbir çiçekle bezenmiş adeta ayaklarına serilmiş doğal bir halı.

Bir sezon boyunca sizlere ve bizler gerçek balı üretmek için çok çalıştılar şimdi ise baharla birlikte doğanın mucizesi ve şifası bal'ı en doğal hali ile sofralarınıza taşımak için dinleniyorlar. Gerçek katkısız ve en iyi balı üretebilmek için en önemli varlığımız arılarımız. Onlara gözümüz gibi bakmalı onları sağlıklı ve güçlü tutmalıyız. Bu sayede bal üretecek doğadan bizlere çiçeklerin şifasını sunacak arılara sahip olabiliriz.  Güçlü arılar, güçlü koloniler güçlü ve doğal besin alanlarına sahip olmalı işte bu yüzden arılarımızı kendi ihtiyaçlarını karşılayağı bizim beslememize gerek kalmadan balını polenini temin edeceği doğal alanlara taşıyoruz. Kolay mı her yıl yüzlerce kovanı dağ bayır demeden kilometrelerce taşımak? Değil ama gülü seven dikenine gerçek balı isteyen çilesine katlanacak. Bunca çaba bunca zahmet ne diye? Sadece afiyet ŞİFA olsun diye.

Manzara böyle olunca bizde arılıkta bir çay demleyip şu seyrin keyfini çıkarırız. Onun tadıda başka tabi:)))

Benzer Yazılar

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page