TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Arı Sütü Üretiyoruz, Anlatıyoruz

Gerçek, Saf Arı Sütü Hakkında Merak Ettikleriniz

Arı Sütü Kullananların Yorumları Tavsiyesi

Arı sütü kullananların yorumları tavsiyesi etkileri

Bu yazımızda arı sütü kullananların yorumlarını sizler için derledik. Gerçek arı sütü kullanıcılarının arı sütü kullanımı sonucu yaptığı yorumlardan derlenmiştir.

 

Kullanıcı: D.K 
Yaş Aralığı: 19-24
Kullanım süresi: 1 aydan daha kısa bir süre için
Kullanım amacı: Fiziksel performans

Çocukluk yıllarımda bir süre önce arı sütü kullanmıştım. Neredeyse anında korkunç baş ağrıları, kızarıklık, mide rahatsızlığı, hissettim... Bu yüzden ailem bana arı sütü vermeyi bıraktı. Sonradan arı ürünlerine alerjim olduğunu öğrendim, sayısız faydası olan bu ürünü kullanmak istiyorum ama çocuklukta alerjim olduğu için tereddüt ettim. Ama arı ürünlerine karşı alerji zamanla geçebildiğini öğrendim tekrar satın aldım bir kaç gündür kullanıyorum umarım faydalarını görürüm  


Kullanıcı: T.S 
Yaş Aralığı: 25-34
Kullanım süresi: 6 aydan 1 yıla kadar
Kullanım amacı: Fiziksel performans

Hamile kalmamı sağlayan şeyin arı sütü olup olmadığını kesin olarak söyleyemem ama öyle olduğuna oldukça ikna oldum. 4 yıl denedikten sonra tüp bebek sürecine başladık ve bu da beni yeni bir takviye ürüne başlamaya yöneltti. Yıllardır farklı ürünler kullandım. Özellikle doğal olmayan bir şekilde gebe kalabileceğimi hiç beklemiyordum! Arı sütünün bununla ilgisi olduğuna çok inanıyorum. Sonsuza kadar arı sütünü tavsiye edeceğim. Bu mutluluğu herkesin yaşamasını dilerim. Sorun yaşayan herkes için denemeye değer. Sosyal medya hesabımda bir ürün hakkında fikirlerimi yazarken hamile kalacağımı hiç beklemiyordum. Eğer mücadele ediyorsanız, bunu bir deneyin


Kullanıcı: C.R.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan daha kısa bir süre için
Kullanım amacı: Ek besin

Çoğunlukla bu tür doğal otlar ve takviyeler satan yerel bir ürün mağazasında bu ürüne yönlendirildim. Kronik yorgunluk sendromu için ilaç alıyordum ve doktorumdan aldığım ilaçlara ek veya yerine yeni bir şey istiyordum. Bunu aldığım ilk gün fark ettim. Bir fark. Harika görünüyordu, değişik kokuyordu ve garip bir tadı vardı. Günlük hayatımda çok yardımcı oldu. Ve kullanımı gerçekten çok kolay!


Kullanıcı: K.A
Yaş: 55-64
Kullanım süresi: 6 aydan 1 yıla kadar
Kullanım amacı: Ek besin

Taze arı sütünü birkaç ay kullandım (1/4 ila 1/2 çay kaşığı/gün) dermatolojik bir durumu bir veya iki ay içinde iyileştirdi (daha önce cilt sorunu için antibiyotik kullanıyordum). Bunun vücuttaki bağışıklık gücünü artırabileceğine inanıyorum. Arı sütüm bittiği zaman durum birkaç ay içinde eski haline döndü. Arı sütüne tekrar başladım ve cilt durumumun çok kısa sürede tekrar düzeldiğini fark ettim. Genelde arı sütü üretenler üzerinden sipariş veriyorum... ithal etmiyorlar. İlk başta tadı çok ekşi geldi, ancak bir veya iki hafta sonra bir şekilde onu sevmeye başladım. Ben faydasını gördümKullanıcı: H.T

Yaş: 55-64
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Diğer

İnsülin duyarlılığına, protein kaynağına ve günlük enerjime yardımcı olması için almaya başladım. En dikkat çekici olanı, enerjideki ani artıştı. Diğerlerini zamanla göreceğiz umarım işe yarar.


Kullanıcı: V.D.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Diğer

Bir zamanlar internette erkek sağlığını artıran bir yiyecek araştırırken bir uzman tarafından tavsiye edilen arı sütünü buldum. Satın alarak kullanmaya başladım benim için kullanımı kolay, yan etkisi olmayan ve faydasını gördüğüm bir ürün oldu.


Kullanıcı: E.S.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda
Bunu yatmadan önce almaya başladım ve gece boyunca çok daha iyi uyuduğumu fark ettim. Alması kolay, yan etkisi yok. Çok faydası olduğunu okuduğum için tercih ettim


Kullanıcı: F.A.
Yaş: 45-54
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Bunu yatmadan önce almaya başladım ve gece boyunca çok daha iyi uyuduğumu fark ettim. Alması kolay, yan etkisi görmedim


Kullanıcı: Y.T.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

20 yılı aşkın bir süredir kronik sedef hastalığından muzdariptim. Günde 1 gr. arı sütü alıyorum. Sedef hastalığımın ciddiyetinde büyük bir fark yarattı. Ancak her gün düzenli olarak alınması gerekiyor ve etkisini göstermesi yaklaşık 4-5 hafta sürmüştü. O zamandan bu yana kullanıyorum.


Kullanıcı: H.R.
Yaş: 45-54
Kullanım süresi: 10 yıl ve üzeri
Kullanım amacı: Ek gıda

İlk olarak, yurt dışında yaşadığım zamanlar satın almıştım, genellikle arıcılardan satın alınanlarda olduğu gibi dondurularak kurutulmayan saf şeklini kullandım. Günlük olarak faydasını çok hissettim ve her gün düzenli kullanmasam da her yıl mutlaka birkaç şişe alarak kullanmaya çalışıyorum.Kullanıcı: B.K.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Bir yan etki görmedim genel olarak sağlığım çok daha iyi hissediyorum çok fazla enerjim var, bu bir süper yiyecek Bunu herkese tavsiye ederim


Kullanıcı: J.S.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Yutması kolay fiyatı uygun, Taze arı sütünü kullanıyorum, küçük çalışmalarda etkileri hakkında umut verici araştırmalar okuduğum için bunu bir doğurganlık takviyesi olarak alıyorum. Arı sokmalarına veya arı ürünlerine alerjim yok ve kocam da yok, bu yüzden denemenin güvenli olacağını düşündüm. Arı sokmalarına veya arı ürünlerine alerjisi olan veya ailesinde bu tür alerjisi olan herkesi, bunu doğurganlık takviyesi olarak kullanma konusunda uyarmak istiyorum. Günlük rutininize herhangi bir takviye eklemeden önce yapmanız gerektiği gibi, herhangi bir şüpheniz varsa bir doktora danışmanızı tavsiye ederim. Yorum yapamıyorum' Henüz bir doğurganlık takviyesi olarak bu konuda herhangi bir sonuç çıkaracak kadar uzun süredir üzerinde kullanmadık. Arı sütü kullanmanın çok kolay olduğunu söyleyebilirim. Bunlar, çok pahalı diğer gıda takviyelerine göre daha güvenli geliyor.

Eklendi: 4/4/2016: Pekala, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle 5 haftalık hamileyim! Bunu özellikle bu ürüne bağlamıyorum, ancak bunu doğurganlığı artırmak için kullanıyor olabilecekleriniz için yararlı bir güncelleme olacağını düşündüm, denemekten zarar gelmez.


Kullanıcı: S.H.
Yaş: 45-54
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda
Menopoz sürecindeki etkilerini okuduğum için arı sütü kullanıyorum. Kullandığım sürece içinde büyük rahatlama hissettim


Kullanıcı: A.K.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 6 aydan 1 yıla kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Önceleri kapsül formlarından kullandım. Ama bununla ilgili gözle görülür bir fayda görmedim veya hissetmedim. Bunu yumurta sağlığını iyileştirmek için kullanıyorum. Yumurta sağlığımı iyileştirip iyileştirmediği henüz görülmedi ama cildimin önemli ölçüde iyileştiğini fark ettim. Cildim çok daha net, pürüzsüz ve ince çizgilerim yok oluyor. Bunu kullandığımdan beri makyajım çok daha iyi görünüyor. Bunu beklemiyordum, bu yüzden bu güzel bir bonus. Bununla sahip olduğum ve balla olmayan tek yan etki, kapsüllerin midemi rahatsız etme eğiliminde olması. Eklenen malzemelerin neden olduğundan emin değil misiniz?

Eklendi:: Arı sütünü hala kullanıyorum hala seviyorum ve kullanmaya devam edeceğim ama bu, aylar ve aylar sonra bunu almamın ardından yumurta sağlığımı iyileştirmek için hiçbir şey yapmadı ve Sağlıklı bir cilt için tavsiye edebilirim.


 

Kullanıcı: G.S.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Son birkaç yıldır kasıklarımda ve karnımın alt kısmında aralıklı ağrılar çekiyorum. Çok sayıda doktor hala neler olup bittiğini ve hangi tedavi planının uygulanacağını anlamaya çalışıyor. Ağrıdan uykum kaçıyordu Çaresizlikten arı sütü denedim. Doktorlardan net sonuçları hala bekliyorum. Arı sütü, son birkaç haftadır daha rahat bir hayat yaşamama yardımcı oldu. Elbette herkes farklıdır ama benim deneyimlediğim sonuç bu. 


Kullanıcı: S.T.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 yılda 5 yıla kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Bu ürünü sigara kullandığım için göğüs tıkanıklığı için kullandım solunum sisteminizi temizlemeye yardımcı olur tarzında faydalarını okumuştum. Sigara ve tütünün verdiği zararı da tersine çeviriyor kanımca. NOT: Doktora sormadan ve doktora götürmeden kullanmanızı tavsiye etmem (vücudunuz farklıdır ve herkesin verdiği tepki farklı olacaktır). Ben doktor değilim, sadece yıllardır gözlemlediklerimi belirten bir tüketiciyim. Ayrıca bala alerjiniz varsa bunu önermem. Bu ürünü 10 yıldır sadece hasta olduğumda veya ciğerlerimde çok sıvı olduğunda kullanıyorum. Arı sütünün akciğerler için harika olması için, ayrıca bunu her gün 1 ila 2 defa 3 yıldır kullanıyorum, yoğun bir şekilde sigara için ciğerlerimi yenilememe yardımcı oldu 16 yaşından beri sigara kullanıyorum. Bana göre ciğerlerimi hiç sigara içmeye başlamamış gibi yenilemek ve bana hızlı bir başlangıç yapmak çok iyi fayda sağlıyor. Şu anda 31 yaşındayım ve benim yaşımdaki bir kişinin sigara içmemesiyle neredeyse aynı akciğer gücüne sahibim.


Kullanıcı: A.K.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Yaklaşık bir aydır bu arı sütünü içiyoruz ve günde 1 ila 2 gr. alıyoruz. Temelde oldukça sağlıklı bir bireyim, ancak daima daha fazla enerji için doğal ve toksik olmayan bir gıda takviyesi arıyorum. Gerçekten arı sütünün yardımcı olduğuna inanıyorum. Ayrıca arı sütünün sağlık açısından pek çok iyi faydası olduğunu da biliyorum ve fiyatı ilk aldığımda pahalı gelmişti ama, gr gr kullanınca 1 bir ürünü 1 ay kullanıyorum.


Kullanıcı: C.R.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Bunu yaklaşık bir aydır alıyorum ve sanırım etkilerini şimdi hissediyorum. Daha uyanık olduğumu ve artık eskisi kadar yorgun olmadığımı fark ettim, özellikle öğleden sonra çökmeye başladığımda ve bunun kilo vermeme neden olduğunu düşünüyorum, bu garip çünkü Bunun yararı kesinlikle daha fazla enerji ama aynı zamanda hafif bir olumsuzluk da yaşıyorum ki bu vitaminlerden mi yoksa sadece mevsimlerin değişmesinden mi gerçekten söyleyemem ama geçen hafta boyunca daha erken uyanıyorum. Günde 2 gr alıyorum, bu yüzden günde 1 gr almayı ve bunun herhangi bir değişiklik olup olmadığına bakmayı düşünüyorum.


Kullanıcı: S.T.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 aydan 6 aya kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Enerji seviyelerinde bir değişiklik fark etmedim, ancak üründe çok miktarda B vitamini olduğunu bildiğimden, saçlarımın daha hızlı uzamasını ve cildimin daha pürüzsüz ve daha düzgün olmasını sağladığını düşünmek hoşuma gidiyor. Başlangıçta günde sadece bir 1 gr aldım, sonra son zamanlarda 2 gr değiştirdim. Aldığım miktarı artırdığımdan beri iştahımın bastırıldığını hissediyorum.


Kullanıcı: K.B.
Yaş: 35-44
Kullanım süresi: 6 aydan 1 yıla kadar
Kullanım amacı: Ek gıda

Bir arkadaşım bana arı sütünü tavsiye etti. Önceleri yoğun adet kanamam vardı, çabuk yorulurdum ve geceleri uyumakta zorluk çekerdim ama birkaç hafta sonra vücudumda bir değişiklik fark ettim. Şimdi mışıl mışıl ve derin bir şekilde uyuyorum. Stresle kolayca başa çıkabiliyorum ve artık mevsimsel alerjilere bile yakalanmıyorum. Aylık adetimin eskisi kadar ağır olmadığını da fark ettim. A


Kullanıcı: C.E.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 yıl ve üzeri
Kullanım amacı: Ek gıda

Bu markayı 3 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Kullanmayı her bıraktığımda, tükendiğim ve hemen yeniden sipariş vermediğim için, yüzümdeki cildimin kuruduğunu ve kuru göründüğünü fark ettim ve o genç "nemli" görünümü kaybediyorum. Makyajım pürüzsüz gitmiyor ve lekeli görünüyor. Cidden cildimi daha genç gösteren yüz ürünlerim olduğunu düşündüm. Uzun süre kullandıktan sonra, bırakana kadar gerçekten bir işe yarayıp yaramadığını merak etmeye başladım. Ayrıca artık neredeyse hiç hastalanmadığımı fark ettim. Nadiren üşüttüm, asla tam olarak başlamadı ve geçti. Bu üründe kesinlikle bir şeyler var. Ben bu markayı üretici olduğu için tercih ediyorum.


Kullanıcı: B.B.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 aydan daha kısa bir süre için
Kullanım amacı: Ek gıda

Az önce ikinci arı sütü takviyemi denedim ve tadı TATLI ve BAHARATLI oldu. GÜÇLÜ bir tadı vardı. Eskiden satın aldığım bu arı sütü tadının ne kadar farklı olduğunu düşündüm. Hatırladığım kadarıyla ve diğer yorumcuların belirttiği gibi bu ürünün çok "yumuşak" bir tadı var.

Bunun ürün kalitesine nasıl yansıdığını bilmiyorum ama bundan sonra kesinlikle daha güçlü aromalı olanı tercih edeceğim. Ürünlerin lezzetinde nasıl bu kadar fark olabiliyor hala aklım almıyor. Az önce satın aldığımla karşılaştırıldığında, sadece zevke dayalı olarak bunun yaklaşık 3 kat daha az konsantrasyon olduğunu söyleyebilirim.


Kullanıcı: T.S.
Yaş: 45-54
Kullanım süresi: 1 yıl ve üzeri
Kullanım amacı: Ek gıda

40'lı yaşlarıma geldiğimde hafif bir yavaşlama ve enerji düşüşü fark ettim. 50'li yaşlarıma girmek, bir gecede gerçekleşmiş gibi görünen bir deneyimdi. Duygusal ve tutum açısından sallanırken, fiziksel gücüm ve enerjim gerçekten kötüydü. Birkaç takviye ekledim ve bir fark gördüm. Geçenlerde bunların arasına arı sütünü ekledim. günde 2 gr alıyorum sabah ve öğleden sonra. Değerlendirme yapmak için bir kaç hafta bekledim, Enerjimin tüm gün boyunca bile devam ediyor. Genel "iyi olma" duygum da istikrarlıydı. Geceleri çok iyi uyuyorum. Hiç bir yan etkisine rastlamadım.


Kullanıcı: E.A.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 yıl ve üzeri
Kullanım amacı: Ek gıda

Arı Sütü için çelişkili tıbbi kanıtlar var (ve bazı inananlar, arı sütünün olağanüstü güçleri olduğunu iddia ediyor), ancak arı alerjiniz olmadığı sürece, genellikle güvenli kabul ediliyor. Nispeten düşük maliyet göz önüne alındığında, neden denemediğimi düşündüm? Genellikle şüpheciyim ve denemeye karar verdim.

Birkaç haftadır kullanıyorum ve artan enerji hissediyorum sabahları dinçlik seviyem daha yüksek ve aslında iş yerinde kahve içme ihtiyacı hissetmiyorum, bu da beni şaşırttı. Ayrıca daha iyi uyuyorum daha derin ve daha sağlıklı, bu da daha ferahlatıcı sabahlarla sonuçlanıyor. Sonuçlarım, başkalarının yaşadıkları veya iddia ettikleriyle karşılaştırıldığında mütevazı olabilir, ancak beklentilerimi aştığı için benim için yeterince iyi. Etkisinin zamanla artacağına dair bir düşüncem var ve başkalarına tavsiye ederdim.


Kullanıcı: K.E.C.
Yaş: 25-34
Kullanım süresi: 1 yıl ve üzeri
Kullanım amacı: Ek gıda

Yıllık Ekim / Kasım mevsim geçişi hastalıkları ve alerjilerimi savuşturmak için arı sütü satın aldım. Şimdiye kadar, ev arkadaşlarımdan ikisi yaklaşık iki haftadır hasta ve yine de sadece burun tıkanıklığı yaşıyorum uyku bozukluğu yok. Arı sütü mü? Bilmiyorum ama normalde bu kadar kolay hastalıktan kurtulamam. Şimdiye kadar ilaçlarımı, nereye gidersem gideyim yanımda taşıyor olurdum ama onlara dokunmadım bile.

Arı sütünün sağladığı enerji artışlarını bende yaşıyorum. İşe gitmeden önce sabah alıyorum ve tüm gün boyunca kendimi harika hissediyorum. Yirmili yaşlarımın ortasındayım ve geceleri çok az uyuyorum ama gün boyu dincim. Elbette uygun uykunun yerini hiçbir şey tutamaz ama yine kullananlar uykuya iyi geldiğini yazmış kullanmaya devam edeceğim zamanla inşallah o sorunda geçer

Diğer bir dikkate değer etkisi ise hormonal bir uyarıcı olarak gücüdür. Herkesin vücudu tamamen benzersiz bir mobil simya laboratuvarıdır, bu nedenle takviyelerin kişinin kendisini nasıl etkileyeceğini tahmin etmek zordur. Cinsel bir sorunum yoktu ama, arı sütünü kullandığımdan beri fark edilir şekilde etkiliyor. Eşim ve ben bu her gün alıyoruz çünkü zaman zaman korkunç alerjik reaksiyonlara maruz kalıyoruz ve mevsimsel pisliği uzak tutmanın yanı sıra, çok fazla samimiyetle sonuçlandı. 

Bunları almadığım zaman farkı hissedebiliyorum, bu yüzden bu sezonda daha fazla arı sütü satın alarak stokta tutmayı planlıyorum.


Bir Uyarı Dikkat

Arı sütü kullananların yorumları arı sütü satın alarak deneyimleri paylaşan kullanıcıların kendi fikir ve görüşüdür. Kesinlik ifade etmez. Arı sütü bir takviye edici gıdadır. Kullanmadan önce bir uzmana danışmanız ayrıca tavsiye edilir. 
Arılara veya bala alerjiniz varsa, tüm arı ürünlerinin tüketiminde dikkatli olmanız gerektiğini unutmamak son derece önemlidir. Bu ürünlerden herhangi birine karşı reaksiyon geliştirmeye başlarsanız, hemen kullanmayı bırakın. 1 yaşından küçük bebeklere yedirmeyin.  Unutmayın ki arı ürünleri bir ilaç değildir, üzerinde kanıtlanmış birçok araştırma olmasına rağmen her tedavi kişiye özgüdür.

Bugüne kadar, arı sütünün faydalarına dair birçok araştırma yapılmış ve bu araştırmalar artarak devam etmektedir. Mevcut araştırmaların çoğu, hayvan ve test tüpü veya çok küçük insan çalışmaları çerçevesinde devam etmektedir. 

Unutmamak gerekir ki arı sütü bir ilaç değildir. Destekleyici gıda ürünü olarak görmek gerekir. Arı sütü tüketmek %100 risksiz değildir. Anafilaksi yan etkiler zaman zaman bildirilmiştir.

Benzer Yazılar

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page